КНП «Чигиринська багатопрофільна лікарня» Чигиринської міської ради отримала автомобіль швидкої медичної допомоги.
![](https://chygyryncrl.info/wp-content/uploads/2023/09/ghfhghfg-300x186.jpg)
КНП «Чигиринська багатопрофільна лікарня» Чигиринської міської ради отримала автомобіль швидкої медичної допомоги. Дякуємо Олександру Воскобойніку – депутату Черкаської обласної ради та Юрію Романчі – голові ГО ”Патріоти рідного краю – Україна”. Саме за їхнього сприяння автомобіль для транспортування хворих передали до нашого закладу.
Відтак невідкладна допомога надаватиметься пацієнтам громади швидше та ефективніше.
З повагою та вдячністю Головний лікар Ігор Огиренко